Média konvertor TP-LINK MC200CM

1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km (MC200CM). Více informací
TP-LINK MC200CM
nehodnoceno
1 469 Kč
1 214 Kč bez DPH
Cena po registraci: 1 425 Kč včetně DPH
Dostupnost
Skladem na expedičním skladu
Osobně v Trutnově
zítra
Přepravní společností
pozítří
Osobně zdarma
Pošta 119 Kč
DPD 129 Kč
InTime 129 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0206903
Kód výrobce (PN)MC200CM
Záruka36 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
0x
0x
0x
0x
0x
PopisPodrobnostiDiskuze
Kvalitní a spolehlivý gigabitový média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Podporuje rychlost 1000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro port TX i FX. Tento konvertor je určen pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Pro odesílání a příjem dat s multirežimovým optickým kabelem využívá vlnovou délku 850 nm až na vzdálenost 0,55 km. Tento média konvertor lze použít i jako samostatné zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19'. Disponuje automatickou detekcí MDI/MDI-X pro port TX.

Parametry a specifikace:

Standardy a protokoly:
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Základní funkce:
Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)
Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,5 km s kabelem 50/125um
Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,22 km s kabelem 2,5/125um

Porty:
1 port 1000M SC
1 port 1000M RJ45 (Auto MDI/MDIX)

Network Media 1000BASE-FX:
Multi-mode Fiber

Network Media 1000BASE-T:

UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

Indikátory LED:
PWR, LINK, RX

Rozměry:
94,5 x 73 x 27 mm

Napájení:
Externí napájecí adaptér

Bezpečnost a emise:
FCC, CE

Provozní prostředí:
Provozní teplota: 0–40 ℃
Neprovozní teplota: -40–70 ℃
Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km (MC200CM)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
Edimax ET-912SSC4
kód:0034349
3 959 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Tenda TER860S Single-mode Fiber Converter 10/100Ba
kód:0138852
727 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-MC1400
-12 %
kód:0418016
5 490 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC112CS
kód:0206904
1 099 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC100CM
kód:0206907
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
1 469 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC111CS
kód:0206905
1 099 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC220L
kód:0206901
719 Kč
Skladem na expedičním skladu
1000T to SFP Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334645
9 024 Kč
na dotaz
TP-LINK MC210CS
kód:0206902
1 477 Kč
na dotaz
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
Edimax ET-912SC3+
kód:0129681
1 829 Kč
na dotaz
1000T to GBIC Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334642
9 024 Kč
na dotaz
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10/100Bas
kód:0138851
727 Kč
Skladem na expedičním skladu