TP-LINK MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)

Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptére. Více informací
TP-LINK MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)
nehodnoceno
931 Kč
769 Kč bez DPH
Cena po registraci: 922 Kč včetně DPH
Dostupnost
Skladem na expedičním skladu
Osobně v Trutnově
úterý 28.2.
Přepravní společností
středa 1.3.
Osobně zdarma
Pošta 149 Kč
DPD 169 Kč
InTime 169 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0087510
Kód výrobce (PN)MC100CM
Záruka24 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
PopisDiskuze

TP-LINK MC100CM



Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem. Media konvertor je nástupcem modelu TR-932D. yužívá vlnovou délku 1310 nm u příjmu i odesílání dat.



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE


Porty: 1x RJ-45, 1x 100 Mbps SC/UPC


Soulad s normami: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x


Maximální spotřeba: 2,5 W


Rozměry: 94,5 x 73 x 27 mm




Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
Edimax ET-912SC3+
kód:0129681
1 939 Kč
na dotaz
1000T to GBIC Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334642
9 068 Kč
na dotaz
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10/100Bas
kód:0138851
727 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC220L
kód:0206901
739 Kč
Skladem na expedičním skladu
1000T to SFP Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334645
9 068 Kč
na dotaz
TP-LINK TL-MC1400
-12 %
kód:0418016
5 490 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC210CS
kód:0206902
1 477 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC112CS
kód:0206904
1 099 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
1 469 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC100CM
kód:0206907
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC111CS
kód:0206905
1 099 Kč
Skladem na expedičním skladu